.

FOTO/Grida Duma “braktis” takat,ish-deputetja shfaqet me thjeshte se kurre


Ish-deputetja e PD, Grida Duma është dalluar gjithmonë për sharmin që e karakteriozon.

Ajo në daljet publike bie shpesh në sy për stilin e saj të veçantë.

Mirëpo së fundmi, ish-deputetja ka vendosur ‘të braktisë’ takat dhe si kurrë më parë është shfaqur me atlete.

Duma ka preferuar që të ndihet më komode dhe gjatë protestës së dhjetë kombëtare të opozitës ka veshur të sheshta.

Ka qenë vetë ish-deputetja që ka publikuar disa foto në ‘Instagram’, ku shprehet se asgjë nuk do të mund të arrihet veçse me përfshirjen e plotë të të rinjve në çdo nivel të politikës.