.

Eni Cobani i futet muzikes,realizon duetin me kengetaren e njohur shqipetare (VIDEO)


Avokatja e njohur Eni Çobani ka qenë e ftuar në spektaklin ‘Miss Shqipëria 2019’, ku ka shpallur edhe vajzën fituese.

Mirëpo në një moment, avokatja i ka surprizuar të gjithë duke u shfaqur në skenë si këngëtare. A

Ajo ka realizuar një duet me këngëtaren Irma Libohova dhe është mirëpritur plot duartrokitje nga publiku.

Eni ka performuar si një artiste e vërtetë dhe kjo i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Kujtojmë që Çobani është e angazhuar prej vitesh në rubrikën ‘Shihemi në gjyq’, pjesë e emisionit ‘E diela shqiptare’