.

Elvana Gjata në ‘grackën’ e Photoshop-it, fansat vërshojnë në komente:Çfarë i ka ndodhur këmbës?


Akuzave për photoshop nuk iu ka shpëtuar as këngëtarja Elvana Gjata, e cila në një nga fotot e fundit të publikuara, duket se ka ndërhyrë tek këmba duke deformuar padashje edhe gjurin.

Ka qenë këngëtarja Nora Istrefi ajo që ka publikuar foton me Elvanën dhe me Erën, dhe më pas kanë vërshuar komentet e ndjekësve.

‘’Gjith mir sedi ska nevoj elvana me bo photo shop me sport shikonja gjunjin te kemba gjatht kot e ka deformu “, shkruan një prej komentuesve. Ndërkohë që një tjetër shton më tej:
Çka i ka ndodhë këmbës së djathtë të Elvanës? To much Photoshop?!