.

Arbenita Ismajli publikon foton e fëmijërisë: Meksikane lind, nuk bëhesh

 

Pak ditë më parë, reperi Fero publikoi këngën e tij më të re, dedikuar partneres, Arbenita Ismajli.
“Ride or die” është titulli që Fero ka vendosur për këngën që ia kushton vajzës së tij “meksikane”. Dhe ai jo më kot e quan kështu modelen seksi.

Së fundmi, Arbenita ka treguar “provat se meksikane lind nuk bëhesh”. Ajo ka publikuar në ‘Instastory” një foto kur ka qenë e vogël.

E në fakt, modelja simpatike duket sikur nuk është shqiptare, por një meksikane.

“Meksikane lind, s’bohesh”, shkruan ajo në foton ku pozon vite më parë.