.

Genci tallet me Enin në pishina, arsyeja do ju bëjë të qeshni (FOTO)

 

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë kthyer tashmë në një nga çiftet më të pëlqyer e të komentuar të showbizz-it shqiptar.


Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, dy këngëtarët e njohur kanë zbuluar se po bëjnë disa ditë pushime dhe po shijojnë rrezet e diellit.


E gjeni dot pse? Këngëtarja për t’u nxirë sa më shumë, e ka lyer trupin me vaj ulliri. “Që thoni ju, mua vetëm vaji i ullirit më ndihmon më shumë në nxirje, dhe Genci tallet”, shkruan krahas videos, teksa dëgjohet duke qeshur.