.

Gazetari tregon skenarin e fortë në Open: Meta do të urdhërojë ushtrinë kundër qeverisë

Nikollë Lesi botuesi i Koha Jonë ka deklaruar në Open se Rama është në një restorant të Tiranës me disa këshilltarë të tij për të zbutur qëndrimin kundër Metës.

Lesi tha se situate mund të dalë jashtë kontrollit dhe ka gjasa të dalë ushtria në rrugë, pasi Presidenti është komandant i përgjithshëm i ushtrisë.

Hapur.al