.

(VIDEO)Ja si reagon Beyonce kur nje grua i afrohet partnerit te saj

Beyonce, ndonëse gëzon famë dhe një pasuri prej rreth 400 milionë dollarësh, mbetet në fund të ditës një grua. Ajo ka dëshmuar mbrëmjen e djeshme me anë të një reagimi të pavetëdijshëm se është tepër xheloze kur bëhet fjalë për bashkëshortin Jay Z.

Teksa ishte së bashku me këtë të fundit në finalen e NBA në Oakland, një vajzë e ulur pranë nisi një bisedë të ëmbël me Jay Z-në. Por me ç’kuptohet nga videoja e cila është bërë tashmë virale në rrjetin social “Twitter”, Beyonce duket se nuk ka pritur aspak mirë.