.

E rëndë/Dy makina përplasen kokë më kokë në Mallakastër, dyshohet se…

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy automjete janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes ndërsa priten të tjera detaje. Vijon…