.

Mosha për Bleonën është thjesht një numër, ja sa vjeçe mbush sot këngëtarja (FOTO)

 

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, feston ditën e sotme ditëlindjen.
Për të festuar këtë ditë të veçantë për të, Bleona ka zgjedhur një resort luksoz. Bëhet fjalë për “Las Ventanas Paraiso” që ndodhet në Meksikë.


Mesa duket surprizën e parë e ka marrë nga punonjësit e resortit ku po qëndron. Bleona ka postuar në “Instastory” një video ku tregon një cupcake, me krem rozë dhe me një qiri në krye.
“Gëzuar ditëlindjen vetja ime”, shkruan Bleona krahas videos. Dhe gjejeni pak sa vjeç mbush? Plot 40 vjeç, e mesa duket mosha për Bleonën është thjesht një numër.