.

Sherr në “Open”/ Peza i kujton Babalen, Salianji i përgjigjet: Merruni me b*let tuaja!

Ka shpërthyer “sherri” në “Open” të moderatores Eni Vasili, teksa në lidhje direkte nga selia blu po e mori fjalën ish-deputeti Ervin Salianji.

 Sapo nisi të flasë për protestës, Salianji u ndërpre nga analisti Alfred Peza, i cili e ngacmoi për çështjen “Babale” dhe paraqitjen e tij në gjyq.

“Shiko “Babalen”. Me Babalen je mësuar ti”, tha Peza.

Ndërsa Salianji iu përgjigj ashpër duke thënë: “Po të jem në studio të them edhe më shumë., Të iku ministri ty! Ju merruni me b*let tuaja”.