.

Bashkëshortja e ish-sulmuesit të Milanit nxit fantazinë, poston foton nudo para dushit

Format e saj bombastike nuk lënë vend për shumë koment. Bëhet fjalë për bashkëshorten e ish-sulmuesit të Milanit, Lukas Okampos.

24-vjeçari argjentinas u rikthye te Marseja, ku këtë sezon ka luajtur në 28 ndeshje dhe ka shënuar vetëm 3 gola. Gjithsesi në dashuri ka pasur fat tjetër.

Okampos është i martuar prej më shumë se 2 vitesh me bukuroshen Majoh Barbeito, me të cilën ka dhe 2 fëmijë. 25-vjeçarja bie në sy së tepërmi për linjat e saj perfekte dhe është një frekuentuese e rregullt e palestrës.

Së fundmi ajo e ka shfrenuar disi fantazinë duke postuar foto “hot” në “Instagram” para se të futej në dush, duke tërbuar në këtë mënyrë ndjekësit e saj të shumtë./Panoramasport