.

“Opozitë të kam dh**rë”, shpërthen deputeti i PS: Ju dhanë plumba protestuesve në 21 Janar dhe qurraviten për…

Ndërkohë që Partia Demokratike ka paditur ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe policinë për gazin lotsjellës dhe dhunën e përdorur kundër protestuesve, reagon deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu.
Me një shënim në faqen e tij në FB, ai shkruan se opozita po “qurravitet për gazin që e ka blerë vetë”. “Opozitë të kam dh**re s’te kuptova asnjeherë do thonte Konica”- shkruan ai.

Postimi i Ndreut

Keta qe ju dhane plumba protestuesve te 21 Janarit, qurraviten per gazin lotsjelles qe e blene vete ! Ne fund fajin e ka ministri Lleshaj qe nuk lejon ca huligane me maska me hy ne parlament ! Opozite te kam…….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica !