.

Pas fotos së vezës që theu rekord, ky frut tashmë po bën namin në rrjetet sociale

Para pak kohësh fotoja e një veze e postuar nga një i panjohur theu rekordin e pëlqimeve në Instagram.Por, së fundmi vezës dhe motrave Kardashian po ua kalon tashmë një luleshtrydhe.

Nuk ka kaluar shumë kohë pas postimit dhe ky frut tashmë po bën xhiron e rrjetit.Luleshtrydhja në fjalë ngjan si të pasmet e një vajze dhe quhet ndryshe “luleshtrydhja seksi”.
Menjëherë pas postimit, fotoja ka marrë pëlqime të shumta dhe shpërndarje në të gjithë rrjetin.