.

Foto/ Almeda Abazi ndryshon ngjyrën e flokëve, ju pëlqen kështu?

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi në gjysmën e parë të vitit 2019 pritet të sjell në jetë një djalë, të cilin do ta pagëzojnë me emrin Efehan.
Ndër të tjera modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku gjatë ditës së sotme ka vendosur të bëjë një ndryshim në stilin e flokëve.
Në një foto të publikuar në Instagram ajo shfaqet me flokët e shkurtuar dhe biond.
Në fakt, 26-vjeçarja ka vendosur një parukë dhe ka pyetur fansat se si dukej me këtë ndryshim.