.

Dukesha e Cambridge feston 37-vjetorin, ja si dukej para se të martohej me princin William

Kate Middleton, bashkëshortja e Princit William,  është një nga gratë më elegante në botë dhe stili i saj kopjohet nga femrat anembanë botës. Ajo feston sot ditwlindjen e 37-tw.

Ajo është e martuar me William që nga viti 2011, dhe para se të merrte titullin mbretëror, ka jetuar një jetë modeste.

Kate nuk ka skandale nga e kaluara, por ajo gjithmonë ka pëlqyer zbavitjet. Disa dëshmitarë thonë se në universitet ajo dehej shpesh herë saqë William ishte i detyruar ta mbante në krahë.

Array
(
  [ids] => 131501,131502
  [src] => Array
    (
    )

)