.

Albani dhe Miriami vijnë me një lajm të bukur, Olti Curri iu nxjerr sekretin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe këngët e tyre kthehen menjëherë në hite.

Megjithatë çifti ka preferuar që të tregohen paksa diskret duke mos zbuluar gjithçka mbi planet e tyre.

Por i ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, Olti ja ka nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit.

“Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni”, u shpreh Olti.