.

 Gafa e Ronaldos po ‘çmend’ tifozët e Juventusit, ku ka gabuar futbollisti?

Futbollisti Cristiano Ronaldo është kthyer në Torino, për të qënë gati për ekipin e Juventusit.

Me anë të një video të postuar në rrjetinë social “Facebook”, 34 vjeçari shihet së bashku me djalin dhe partneren e tij, Georgina Rodriguez.

Mirëpo portugezi ka bërë një gabim të patolerueshëm dhe fansat janë treguar të vëmëndshem. Në vend që të shkruajë “Turin” (siç shkruhet Torino anglisht), Ronaldo ka shkruar “Turim”.

Menjëherë fansat kanë korrigjuar gabimin e tij në komente, por me siguri ka qenë ndonjë gabim shpejtësie.

https://www.instagram.com/p/BsSrlrzgbQ2/