.

Video/Fansat komentojnë të pasmet e Madonnës:Duket sikur ka një jastëk aty poshtë

Madonna ka habitur fansat me ndryshimet e saj për tu dukur në formë dhe më e re.Këngëtarja 60-vjeçare vuri në dilemë të gjithë fansat, pasi u shfaq me të pasme shumë më të rrumbullakosura .

Ajo performoi në një bar në Nju-Jork me të birin 13-vjeçar David Banda. Dhe ndërsa disa prej fansave ishin të mahnitur nga performanca e saj, të tjerë vunë re ndryshimin e dukshëm te të pasmet.

“Oh Zot Madonna, pse bëre të pasme false të tmerrshme?”; “Duket sikur ka një jastëk aty poshtë”, ishin disa prej komenteve.

Nuk dihet nëse videoja është e edituar apo ky është një ndryshimi përkohshëm në paraqitjen e Madonna-s, por e sigurt është që tërhoqi të gjithë vëmendjen e njerëzve.