.

Ajola Xoxa na prezanton me Kajanin, publikon foton e ‘ëmbël’

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të pare përpara dy muajsh.
Pas ardhjes në jetë të vogëlushit të tyre, çifti nuk kishin publikuar asnjë foto të Kajan deri ditën e sotme.

Por tani që ai ka bërë dy muaj, bashkëshortja e Veliajt, Ajola ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një foto mjaft të ëmbël. Së bashku me djalin ajo shfaqet pranë pemës së Vitit të Ri dhe Kajan ka mbështetur kokën tek shpatulla e saj.