.

Olti Curri ‘thumbon’ Klaudia Pepën tek “Kënga Magjike”: Doli me djemtë e Vjosës…

 

 

Mbrëmjen e sotme po transmetohet nata e parë e festivalit “Kënga Magjike”, ku krah Ardit Gjereas, bashkëprezantuese janë Bora Zemani dhe Klaudia Pepa.

Në nisje të kësaj mbrëmjeje, Bora e Klaudia dolën me “skuadrat” e tyre, ku Borën e shoqëronin futbollistë e Klaudia disa balerinë të “Amici”.

Këtë detaj e ka komentuar edhe Olti Curri, i cili në një postim në Instagram ka bërë humor duke shkruar: Ja Klaudia me Djemtë e Vjosës që në italisht quhet “I ragazzidi Maria”.