.

“Me ja fut vetes”, Marina Vjollca “shpërthen” keq ndaj Luanës

Lira motra e madhe e Luanës dhe Marinës sot ka ditëlindjen dhe Luana e ka uruar me një foto ku shfaqen të dyja teksa shkruan se është shumë krenare kur i thonë se i ngjan asaj.

“Krenaria me e madhe eshte kur me thone qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa cereku jot…Happy Birthday dashuria ime e madhe, mbeshtetja ime me e madhe, motivimi im me i madh! Te kam jeten time lal”, shkruan Luana.

Marina nuk e ka pritur mirë këtë urim dhe i komenton Luanës: “Nuk mund ta afronit kameren edhe me afer fytyres. Kujdes me keto urime se na keputet fare”.

“O jeta mos u be xheloze, jeni lumturia ime te treja. Luana je dielli im dhe pa diell nuk ka jete. Flm shume je dashuri”, shkruan Lira.

“U qyqa avash mi lal ‘je dielli im dhe pa diell nuk ka jete’. Me ja fut vetes bam te beni ju te dyja”, ja kthen Marina.

Ndërsa Luana i thotë Marinës se kështu bëhen fotot. Marina i përgjigjet: “Pse nuk e hengret komplet telefonin meqe paskeni kaq shume dashuri”.