.

Keni parë Encën, por s’keni parë Uindin/ Motra e këngëtares do ju shokojë me foton që postoi

Motra e këngëtares Enca, Uindi po bën namin sot.Uindi që prej ditës së djeshme njoftoi se do postonte një foto bombë dhe i la ndjekësit në pritje për orë të tëra.
Më në fund pak më parë ajo e ka postuar foton që kishte premtuar dhe i la të gjithë gojë hapur.

Uindi shfaqet në shtrat, me pizhama, flokët e kapur bishtaleca teksa gjoksi i ka dalë jashtë veshjes por bukuroshja me format bombastike e ka fshehur me emoji fjongo.