.

Foto/ Nga Ronaldo që qan e deri te Modriç që…, ja disa nga ironitë pas “Topit të Artë”

Pas fitimit të Topit të Artë mbrëmjen e djeshme, nga Luka Modriç, në rrjetet sociale ka shpërthyer edhe ironia, me Kristiano Ronaldon, dhe me shumë protagonistë të tjerë të botës së futbollit.

Disa nga memet më të famshme kanë pushtuar edhe mediat, ku ju ftojmë të shikoni disa prej tyre.

Array
(
  [ids] => 120898,120899,120900,120901,120902,120903,120904,120905
  [src] => Array
    (
    )

)