.

“Rini thuaja kangës që din ti”, Pjerin Ndreu emocionon Ramën, ja si ja kthen kryeministri

 

Deputeti i PS Pjerin Ndreu ka recituar disa vargje të Migjenit duke emocionuar kryeministrin Rama, gjatë fjalës së tij në fushatën për anëtarësimet e reja në Lezhë.

Deputeti tregoi se me Ramën është njohur kur ai ishte polic dhe kryeministri nuk mund të ikte nga Lezha pa disa vargje të Migjenit.

“Rini thuaja këngës ma të bukur që din ti…”, recitoi Ndreu.

“Mirëkuptoni emocionet e mija pasi një ish polic reciton poezi”- tha Rama.