.

Denoncimi te Berisha: Drejtori i Transportit të Durrësit shiste drogë me Tahirin dhe Vangjushin

“Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave!”.
Keshtu denoncon sot ish-kryeministri Sali Berisha, i cili duke iu referuar qytetarit dixhital, shkruan se mesazhin ia ka derguar nje person qe eshte anetar i PS-se.

“Roni Shqopa, qe pasi e hoqen nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendo drejtor transporti ne Durres pikrisht we te beje lirshem transportin e drogave. Ky emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit”- shkruan ai.

Postimi i Berishes

Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

dr berisha pershendetje te uroj shendet ! jam nje antar i partis socialiste doja te denoncoja nje drejtor drogaxhi i mirnjohur si trafikant droge quhet roni shqopa.te cilin pasi e howene nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendo drejtor transporti ne Durres pikrisht we te beje lirshem transportin e drogave Ky trafikant ka emeruar cunat e halles vet ne drejtorin qe drejton dhe emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit ju lutem bejeni publike se ky palo drejtor duhet futet ne burg bashk me gjushin. ju uroj shendet

drejtoria e sherbimit te transporteve durres i nderuar. e kane bere si prone private drejtorine