.

Video/ Bëmë baba të të ngjaj! Rama publikon pikturat e Zahos

Janë të pakta rastet kur kryeministri Edi Rama ndan momente nga jeta personale në rrjetet sociale. Mirëpo sot ai ka publikuar djalin e vogël, Zahon, teksa pikturon. Zaho siç duket ka pasion pikturën dhe ndoshta ndjek gjurmët e të atit.

Në videon e postuar në ‘Instagram’ shihet Zaho me një laps me ngjyrë në dorë teksa vizaton disa figura, mes tyre një buburrec

https://youtu.be/jyGEUMI3WdA.