.

FOTO/ Njihuni me vëllanë simpatik të moderatores të njohur

 

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi ka treguar dhe më parë, se ka një marrëdhënie shumë të mirë me vëllanë e saj, por deri më tani asnjëherë nuk ishim prezantuar me të.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Jonida ka treguar gjysmën e saj më të mirë.

Ai duket se i ngjan shumë dhe është simpatik si ajo.

‘Gjysma ime më e mirë’, shkruan Jonida në foton e të vëllait.