.

FOTO/ Më elegante se kurrë, Klea Huta do ju lerë pa fjalë

Klea Huta është një nga personazhet e dashur të ekranit tone.

Së shpejti bukuroshja Klea Huta do të nisë një emision të ri në Top Channel xhirimet për të cilin ka patur gjatë gjithë verës.

Këtë herë e shohim më  në formë se kurrë në foton e fundit të publikuar prej saj në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur elegante dhe me motive leopardi. Prej kohësh tashmë ajo po jeton e lumtur lidhjen e saj me kantautorin Elgit Doda.