.

Berisha nxjerr kuponin tatimor: Kjo është arsyeja që turistët braktisin Sarandën

Një kupon tatimor i një lokali në Butrint të Sarandës që po qarkullon në rrjetet sociale, i është dërguar edhe ish kryeministrit Sali Berisha nga qytetari dixhital, dhe ai e ka postuar ne profilin e tij ne FB, per ta treguar si nje nga arsyet pse turistet braktisin Sarandën.

POSTIMI I BERISHES

Ja pse turistet braktisin Saranden!

uji berisha

Lexoni mesazhin dhe shikon faturen ku 0,5 l uje shitet 850 leke! sb

“Miremengjes Dr Kjo foto eshte bere ne butrind sarande … 850lek gjysem litre uije.. Vai me det per turizmin tone …… Keta bab zite e RAME Hoxhes.. po i largojne dhe kto pak turista qe po sjellim .. Te vizitojne shqio”