.

Miliarderi flet për Morenën për herë të parë pas ndarjes

 

Ish i dashuri i Morena Tarakut, pas ndarjes me modelen e njohur.

Sasha, edhe pse nga Irani ka arritur të bëjë fansa shqiptarë, të cilën po i shkruajnë në gjuhën angleze në Instagram.

Ai ka pranuar edhe disa pyetje në lidhje me Morenën dhe ka befasuar me përgjigjet, të cilat më pas i ka publikuar.

Kur i thanë se bashkë dukeshin shumë çift i bukur, iraniani nuk dha ndonjë përgjigje të shkruar vetëm se publikoi një emoji si i mërzitur.

Por kur u pyet, se çfarë mendon për Morenën, përgjigja e tij ishte ‘Vajzë e mirë’. Dhe kjo ishte hera e parë, që ai flet për bukuroshen shqiptare pas ndarjes.