.

“I paska folur Turpit të Njerëzimit”/ Anëtarja e Kryesisë së PD ironizon Ramën: Thua t’ia ketë mbajtur të shkojë me atlete….?

Anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike Endira Bushati në një status në “Facebook” ka postuar një foto ku duket kryeministri Edi Rama i cili është afruar pranë presidentit Donald Trump dhe diçka po i flet.
“Uaaaa
Si s’ka turp….
Paska shkuar me i fol “Turpit të Njerëzimit”….
Thua t’ia ketë mbajtur të shkojë me atlete….?????”, shkruan Endira Bushati në “Facebook”.
Rama ndodhej në Bruksel në kuadër të Samitit të Natos. Ndërkohë vetë kryeministri ka postuar sot një foto me presidentin Donald Trump dhe e ka quajtur “Fotoja e ditës”.

Postimi i Ramës në Facebook
Postimi i Endira Bushatit në Facebook