.

Foto/ Çfarë nuk u pa nga Samiti i NATO-s, Rama heq atletet

Liderët më të fuqishëm në botë janë mbledhur bashkë në samitin e NATO-s në Bruksel. Por ndërsa vëmendja u fokusua tek dy liderët kryesorë të botës, Donald Trump dhe Angela Merkel mes të cilëve nuk munguan as disa përplasje deklaratash, vëmendje tërhoqi edhe kryeministri Rama.

Ai i ka zhgënjyer të gjithë ata që prisnin ta shihnin me altetet e bardha që nuk i ka kursyer në shumë aktivitete, madje edhe me liderë botërorë. Rama kësaj here ka zgjedhur të veshë këpucë.

Në samit merrte pjesë dhe kryeministri Edi Rama, që këtë radhë ka hequr atletet dhe është shfaqur me këpucë. /Balkanweb

Array
(
  [ids] => 73619,73620,73621,73622,73623,73624,73625,73626,73627,73628,73629,73630,73631,73632,73633,73634,73635,73636,73637
  [src] => Array
    (
    )

)