.

Video/ Mirush Kabashi përlot Eni Vasilin me recitimin e tij

Mbrëmjen e sotme emisioni ‘Studio e Hapur’ është mbyllur plot me emocione të përcjellura nga aktori i njohur dhe nder i kombit, Mirush Kabashi. Në përfundim të emisionit Kabashi recitoi një poezi të një shkrimtari francez për të cilën tha se e ka pasur ëndërr ta realizojë, por nuk kishte mundur.

Si gjithmonë i madhi Mirush Kabashi përcolli emocione të forta, duke përlotur edhe moderatoren e emisionit Eni Vasili.

Faleminderit për privilegjin e të qenit pjesë e emisionit dhe emocionet që na përcollët“, e mbylli gazetarja Vasili.