.

Paralajmërimi i fortë i Arjan Çani: Xhafaj largohet, ja kush vjen në vend të tij

Gazetari Arjan Çani i ftuar në ‘Studio e Hapur’ përballë ish-kryeministrit Berisha ka zbuluar një nga ‘skenarët’. Çani paralajmëroi Sali Berishën se Xhafaj do të shkarkohej dhe në vend të tij do të emërohej Taulant Balla.

Çani: “Doktor bëhuni gati, e kam gati të konfirmuar. Me shumë gjasa Xhafaj ikën dhe vjen në vend të tij Taulant Balla”, tha Cani.

Berisha: ‘Taulant droga’.