.

Luana Vjollca pozon para makinës, komenti i Ermalit do t’ju bëjë të qeshni me lot

Me postimin e saj të fundit në instagram, Luana Vjollca ka lënë pa fjalë gjithë fansat e saj. Në foton e postuar, Luana duket mjaft sekse teksa pozon pranë një makine vishnje.

Ajo pozon pranë një makine vishnje dhe ka veshur një fustan ngjyrë krem i ngushtë, që i nxirrte në pah format trupore.

Këtë foto, Luana e shoqëron me diçiturën: “Ride ëith me?” Do të bësh një xhiro me mua?”.

Ajo që bie në sy është komenti i komedianit Ermal Mamaqi i cili thotë: “Po Luana. Desha me shku deri te treni të lutem.

Komenti ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e Luanës si dhe ka qenë shkaku i shumë komenteve të tjera.

Ride with me?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on