.

Foto/ Këngëtarja e njohur nxjerr në shitje shtëpinë 10 mln dollarëshe

Rezidenca e saj kushton rreth 10 mln dollar,por këngëtarja e njohur tentoi ta shistë këtë super rezidencë për herë të parë në shtator.

Kjo tentativë e parë dështoi, ndaj këngëtarja e njohur, Katy Perry ka rilistuar jetesën luksoze të saj për një çmim të reduktuar prej  9.3 million $, si një vilë mesdhetare me tre kate, një pishinë të madhe, një kabanë, shtigje vrapi dhe kopshte meditimi.

33-vjeçarja e “I Kissed A Girl”, tregoi shijen e saj pa të meta për shtëpi përmes orendive luksoze të banesës në Hollyëood Hills, të cilën e bleu nga trashëgimtari Aileen Getty për 8.2 milionë dollarë, por ende duket se po lufton për ta shitur.

Array
(
  [ids] => 28530,28531,28532,28533,28534,28535,28536,28537,28538,28539,28540,28541,28542
  [src] => Array
    (
    )

)