.

(Video) Dy qëndrimet e Edi Ramës për Sali Berishën. Ja çfarë tha dje në Studio e Hapur dhe çfarë thoshte në nëntor

Kryeministri Edi Rama duket se ka ndryshuar tërësisht qëndrim kur flet për figurën e Sali Berishës nga hera e fundit kur u pyet në Studio e Hapur për paraardhësin e tij. Video tregon momentet kryesore nga emisioni i një dite më parë dhe ai i nëntorit të vitit të shkuar.